Panorama lajmet

Aug 19, 2023 · Lajme Gazeta italiane Libero: Edi Rama, artisti që punon si kryeministër Lajme ‘Sytë’, njësia speciale që drejton dronët ukrainas Lajme Komercialja obligon MTI-në t’ia kompensojë dëmin mbi 1 milion euro paditësit Lajme Afera e rezervave, Qeveria e ‘fsheh’ biznesmenin e afërt me Kurtin, avokati tha se e angazhoi shteti Lajme NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botësGazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Arrestimi i ish-zv.ministrit të Shëndetësisë për koncesionin e sterilizimit, Klodiana Lala: Këta mjekët që reagojnë si koshi pas të vjelave më bëjnë me dhimbje koke! Aug 17, 2023Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ... Aug 18, 2023 Vijon sot në Korçë festa e birrës Korça, një ndër festat më të mëdha që do të vijojë për 5 netë me radhë, dhe... Turistët “ia mbathën” pa paguar, Ambasada Italiane në Tiranë: Kemi shlyer faturën ndaj restorantit, sipas porosisë së Melonit Aug 18, 2023 Elbasan, aksidentohet për vdekje nga makineria një punëtor indian. Policia e Elbasanit njoftoi se një punëtor indian, Onkar Parjapat, 45 vjeç, ka humbur jetën sot në punë e sipër, i goditur nga një makineri. "Mëngjesin e sotëm, në ish-Kombinatin Metalurgjik, - njoftoi Policia, - gjatë... Balkanweb.com – News24 – Kryesore | Lajm i fundit Reportazh/ Ngjitje në malin Ararat 5137 metra, netët në tendat e mikpritësv... “Rama festoi dje shpëtimin nga burgu të Ilir Beqjes”, Berisha: 4 firma të i... U kap ‘mat’ duke transportuar me makinë 8 emigrantë, arrestohet 55-vjeçari ... Botë - Syri | Lajmi i fundit Refuzimi i ftesës për Samitin e Athinës është bojkot, vetëpërjashtim nga një nismë europiane Ndriçim Kulla Cilët jemi ne shqiptarët Lajmi i fundit Gjendet i vdekur punonjësi i portit në Vlorë, familjarët: E kanë vrarë dhe grabitur Zgjidhet presidenti i i ri i GuatamalësLajmi i Fundit Kryesore Kryesore Kryesore Politike Kurti dhe Vuçiç nesër në Athinë, mediat greke: Mesazhi i qartë që Mitsotakis i dha Ramës Bote Kryesore Kryesore Nga Lugina e Patokut u nis një ton kanabis, SPAK kërkon informacione në Turqi, Greqi dhe Mal të Zi për velierën KryesoreGazeta Panorama 8.7K views Politikë Play all Rama 'ndez fishekzjarret' për Portin e Durrësit dhe nxjerr pamjet: Si ishte dhe si do të bëhet Gazeta Panorama 4.2K views2 months ago Sot mbledhja e...Aug 18, 2023 Vijon sot në Korçë festa e birrës Korça, një ndër festat më të mëdha që do të vijojë për 5 netë me radhë, dhe... Turistët “ia mbathën” pa paguar, Ambasada Italiane në Tiranë: Kemi shlyer faturën ndaj restorantit, sipas porosisë së Melonit Aug 18, 2023Kategori Video Bota - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Video • Bota Top News – Rusia hakmerret ndaj Londrës / Shpall ‘non grata’ 54 shtetas britanikë 18/08/2023 22:12Aug 19, 2023 · Lajme Gazeta italiane Libero: Edi Rama, artisti që punon si kryeministër Lajme ‘Sytë’, njësia speciale që drejton dronët ukrainas Lajme Komercialja obligon MTI-në t’ia kompensojë dëmin mbi 1 milion euro paditësit Lajme Afera e rezervave, Qeveria e ‘fsheh’ biznesmenin e afërt me Kurtin, avokati tha se e angazhoi shteti Lajme 16 Gusht 23:06 - www.panorama.com.al Aktuale Detajet e reja nga incidenti vdekjeprurës hedhin dyshime mbi Alec Baldwin 16 Gusht 22:53 - tvklan.al Ishte në kërkim nga SPAK për koncesionin e sterilizimit, shoqërohet në polici biznesmeni! Ja ku u kap fituesi i tenderit Pep Guardiola barazon edhe rekordin e AncelottinGazeta Tema Gazeta me e lexuar shqiptare. TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe.Aug 20, 2023 Çelsi ka qenë “mbreti” i merkatos në futbollin europian gjatë vitit të fundit, duke shpenzuar rreth 1 miliard euro për futbollistët e rinj. Por... Aksident i rëndë në Greqi/ Pas përplasjes me autobusin, automjeti shkrumbohet nga flakët! Humb jetë një person dhe plagosen 34 turistë Aug 20, 2023 Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ... Gazeta Panorama Newspaper Publishing Tirane, Albania 218 followers Gazeta Panorama, lajmet e fundit, lajmi i fundit | E përditshme e pavarur në Tiranë, ShqipëriGazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Arrestimi i ish-zv.ministrit të Shëndetësisë për koncesionin e sterilizimit, Klodiana Lala: Këta mjekët që reagojnë si koshi pas të vjelave më bëjnë me dhimbje koke! Aug 17, 2023Gazeta Tema Gazeta me e lexuar shqiptare. TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe. Video Lajme. Shko në kanalin tonë në Youtube. Top News -Të flasësh me Putinin... si me Hitlerin! / Presidenti polak kundër Francës dhe Gjermanisë. Top News-Mister në kozmos, astronomët ‘pa fjalë’/Një galaksi ‘xhuxhe’ po na flet! Vijnë valë radioje.Aug 20, 2023 · Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ...sam's bakery menu
NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botësLAJMI FUNDIT 20 Gusht 2023 Të FUNDIT 13:52 Si t’i lexoni etiketat, cilat janë ushqimet me ngjyrues ushqimorë të dëmshëm 13:39 Autobusi përplaset me kamionin! 18 të vdekur dhe 17 të plagosur 13:28 Megi Pojani zë vendin e Eno Popit si moderatore në 'Dancing with the stars'? 13:21Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Të Fundit E shtunë, 19 Gusht 2023 23:01 Moska raketa drejt Ukrainës, 7 të vrarë dhe 90 të plagosurZelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ...Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Lajme Sondazhi tregon rritje të pakënaqësisë ndaj Scholz, 2/3 e gjermanëve duan një qeveri të re Lajme Rënia drastike e vlerës së rublës, preludi i rrëzimit të Putin Lajme Gazeta italiane Libero: Edi Rama, artisti që punon si kryeministër Lajme ‘Sytë’, njësia speciale që drejton dronët ukrainas LajmeKombëtarja Shqiptarët lënë gjurmë në Europë, ja 5 legjionarët më të vlerësuar të javës që u mbyll Futbollistët shqiptarë që luajnë në Europë, kanë arritur të lënë… VIDEO/ De Ketelare debuton me gol në derbin e shqiptarëve në Serinë A, dy gola të Belotit nuk i mjaftojnë Romës Sharl De Ketelare ka lënë gjurmën e tij që në…Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. ncaa total offense
VIDEO/ Pamjet kur policia ndjek në autostradën e Vlorës, makinën e vjedhur Bum aksidentesh në korrik/ INSTAT: 165 viktima dhe të plagosur Zjarr në Dropull, përfshihen nga flakët kullotat në fshatin Likomil Aksident automobilistik në Pogradec, dy makinat përplasen me njëra-tjetrën, dërgohet në spital një prej shoferëve Lajme - Syri | Lajmi i fundit Sali Berisha Refuzimi i ftesës për Samitin e Athinës është bojkot, vetëpërjashtim nga një nismë europiane Ndriçim Kulla Cilët jemi ne shqiptarët Aksident në Sarandë, një nga të aksidentuarit në gjendje të rëndë Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Sarandë-Delvinë.Kombëtarja Shqiptarët lënë gjurmë në Europë, ja 5 legjionarët më të vlerësuar të javës që u mbyll Futbollistët shqiptarë që luajnë në Europë, kanë arritur të lënë… VIDEO/ De Ketelare debuton me gol në derbin e shqiptarëve në Serinë A, dy gola të Belotit nuk i mjaftojnë Romës Sharl De Ketelare ka lënë gjurmën e tij që në…Ora News - Te paret per lajmin e fundit. UEFA i përjashton tifozët e Dinamo Zagrebit nga ndeshjet në udhëtim, pas vrasjes së tifozit grek NJË DHURATË SI KJO... PËR NJË “MIK” SI AI/ Çfarë kanë dhënë dhe marrë udhëheqësit komunistë mes tyre? Virusi i "Nilit" vjen në Europë, shumica e rasteve në ItaliLajmi i fundit Burreli shtang Kukësin, Hallaçi teston titullarët para startit të kampionatit 19 Gusht, 2023 Promovoi Totin e Taren dhe riktheu Roberto Baxhon te Breshia, kush ishte legjenda Karlo Macone 19 Gusht, 2023 Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta trajneri rekordmen i Serisë A 19 Gusht, 2023Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Të Fundit E shtunë, 19 Gusht 2023 23:01 Moska raketa drejt Ukrainës, 7 të vrarë dhe 90 të plagosurT I TË GJITHA LAJMET E DITËS Ekonomi Këmbimi valutor, me sa shiten e blihen monedhat e huaja sot ‘Emerging Europe’/ Bumi i ndërtimeve në Shqipëri nuk ndalet! ‘Do ketë ndëshkime drastike ligjore’! Paralajmërimi i prerë i Ramës Opinion SHQIPËRIA, KOSOVA DHE “GRUSHTI” JURIDIK I SHTETIT Analiza e Financial Times: Shqipëria është “Little Italy”.Gazeta Tema Gazeta me e lexuar shqiptare. TemA është një gazetë e përditshme e palidhur politikisht e botuar në Tiranë, Shqipëri në gjuhën shqipe.Lajmet e fundit. Rusia ndalon hyrjen në vend për 54 shtetasit britanikë ...T I TË GJITHA LAJMET E DITËS Ekonomi Këmbimi valutor, me sa shiten e blihen monedhat e huaja sot ‘Emerging Europe’/ Bumi i ndërtimeve në Shqipëri nuk ndalet! ‘Do ketë ndëshkime drastike ligjore’! Paralajmërimi i prerë i Ramës Opinion SHQIPËRIA, KOSOVA DHE “GRUSHTI” JURIDIK I SHTETIT Analiza e Financial Times: Shqipëria është “Little Italy”. 8007976534
Lajmi i fundit LIVE/ Kryetari i PD, Sali Berisha, në konferencën e përjavshme me gazetarët Elbasan, aksidentohet për vdekje nga makineria një punëtor indian Policia e Elbasanit njoftoi se një punëtor indian, Onkar Parjapat, 45 vjeç, ka humbur jetën sot në punë e sipër, i goditur nga një makineri.Kombëtarja Shqiptarët lënë gjurmë në Europë, ja 5 legjionarët më të vlerësuar të javës që u mbyll Futbollistët shqiptarë që luajnë në Europë, kanë arritur të lënë… VIDEO/ De Ketelare debuton me gol në derbin e shqiptarëve në Serinë A, dy gola të Belotit nuk i mjaftojnë Romës Sharl De Ketelare ka lënë gjurmën e tij që në…Ora News - Te paret per lajmin e fundit. UEFA i përjashton tifozët e Dinamo Zagrebit nga ndeshjet në udhëtim, pas vrasjes së tifozit grek NJË DHURATË SI KJO... PËR NJË “MIK” SI AI/ Çfarë kanë dhënë dhe marrë udhëheqësit komunistë mes tyre? Virusi i "Nilit" vjen në Europë, shumica e rasteve në Itali Kategori Video Bota - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Video • Bota Top News – Rusia hakmerret ndaj Londrës / Shpall ‘non grata’ 54 shtetas britanikë 18/08/2023 22:12 Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ... Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Arrestimi i ish-zv.ministrit të Shëndetësisë për koncesionin e sterilizimit, Klodiana Lala: Këta mjekët që reagojnë si koshi pas të vjelave më bëjnë me dhimbje koke! Aug 17, 2023Kombëtarja Shqiptarët lënë gjurmë në Europë, ja 5 legjionarët më të vlerësuar të javës që u mbyll Futbollistët shqiptarë që luajnë në Europë, kanë arritur të lënë… VIDEO/ De Ketelare debuton me gol në derbin e shqiptarëve në Serinë A, dy gola të Belotit nuk i mjaftojnë Romës Sharl De Ketelare ka lënë gjurmën e tij që në…Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ... Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ...Ora News - Te paret per lajmin e fundit. UEFA i përjashton tifozët e Dinamo Zagrebit nga ndeshjet në udhëtim, pas vrasjes së tifozit grek NJË DHURATË SI KJO... PËR NJË “MIK” SI AI/ Çfarë kanë dhënë dhe marrë udhëheqësit komunistë mes tyre? Virusi i "Nilit" vjen në Europë, shumica e rasteve në Itali Kategori Video Bota - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Video • Bota Top News – Rusia hakmerret ndaj Londrës / Shpall ‘non grata’ 54 shtetas britanikë 18/08/2023 22:12Aug 19, 2023 · Lajme Gazeta italiane Libero: Edi Rama, artisti që punon si kryeministër Lajme ‘Sytë’, njësia speciale që drejton dronët ukrainas Lajme Komercialja obligon MTI-në t’ia kompensojë dëmin mbi 1 milion euro paditësit Lajme Afera e rezervave, Qeveria e ‘fsheh’ biznesmenin e afërt me Kurtin, avokati tha se e angazhoi shteti Lajme Botë - Syri | Lajmi i fundit Refuzimi i ftesës për Samitin e Athinës është bojkot, vetëpërjashtim nga një nismë europiane Ndriçim Kulla Cilët jemi ne shqiptarët Lajmi i fundit Gjendet i vdekur punonjësi i portit në Vlorë, familjarët: E kanë vrarë dhe grabitur Zgjidhet presidenti i i ri i GuatamalësGazeta Panorama Newspaper Publishing Tirane, Albania 218 followers Gazeta Panorama, lajmet e fundit, lajmi i fundit | E përditshme e pavarur në Tiranë, ShqipëriBotë - Syri | Lajmi i fundit Refuzimi i ftesës për Samitin e Athinës është bojkot, vetëpërjashtim nga një nismë europiane Ndriçim Kulla Cilët jemi ne shqiptarët Lajmi i fundit Gjendet i vdekur punonjësi i portit në Vlorë, familjarët: E kanë vrarë dhe grabitur Zgjidhet presidenti i i ri i Guatamalës lizzie armanto nude
Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ... Gazeta Panorama<br>Botim i Panorama Group Gazeta më e madhe në Shqipëri! www.panorama.com.al për lajmet e fundit në çdo kohë<br><br>Gazeta Panorama, botim i Panorama Group. Gazeta më e madhe në Shqipëri!<br>E Përditshme e Pavarur.<br>Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si ...Rajoni U ekzekutua në Greqi, policia në kërkim të vrasësve të biznesmenit me nofkën ‘Oki’ (Foto) Parlamenti Evropian merr vendimin, votohet liberalizimi i vizave për Kosovën Rritet në 780 euro paga minimale në Greqi, Mitsotakis: Hyn në fuqi nga 1 prilli! E ëma e çoi në spital pasi u zgjua me dhimbje koke, ndërron jetë papritur vogëlushi 5-vjeçar Rajoni U ekzekutua në Greqi, policia në kërkim të vrasësve të biznesmenit me nofkën ‘Oki’ (Foto) Parlamenti Evropian merr vendimin, votohet liberalizimi i vizave për Kosovën Rritet në 780 euro paga minimale në Greqi, Mitsotakis: Hyn në fuqi nga 1 prilli! E ëma e çoi në spital pasi u zgjua me dhimbje koke, ndërron jetë papritur vogëlushi 5-vjeçarLajmet e fundit - Zëri Kronika August 19, 2023 Dyshimet për keqpërdorim të rezervave shtetërore, fillon seanca ndaj tre të arrestuarve Ekonomia August 19, 2023 Aliu: Po investojmë në sigurinë rrugore Aktuale August 19, 2023 Gashi për të arrestuarit: Sot do të dalin para gjykatës, do të shohim çfarë fakte ka prokuroria Aktuale August 19, 2023LAJMI FUNDIT 20 Gusht 2023 Të FUNDIT 13:52 Si t’i lexoni etiketat, cilat janë ushqimet me ngjyrues ushqimorë të dëmshëm 13:39 Autobusi përplaset me kamionin! 18 të vdekur dhe 17 të plagosur 13:28 Megi Pojani zë vendin e Eno Popit si moderatore në 'Dancing with the stars'? 13:21Lajmet e fundit - Zëri Kronika August 19, 2023 Dyshimet për keqpërdorim të rezervave shtetërore, fillon seanca ndaj tre të arrestuarve Ekonomia August 19, 2023 Aliu: Po investojmë në sigurinë rrugore Aktuale August 19, 2023 Gashi për të arrestuarit: Sot do të dalin para gjykatës, do të shohim çfarë fakte ka prokuroria Aktuale August 19, 2023Balkanweb.com – News24 – Kryesore | Lajm i fundit Reportazh/ Ngjitje në malin Ararat 5137 metra, netët në tendat e mikpritësv... “Rama festoi dje shpëtimin nga burgu të Ilir Beqjes”, Berisha: 4 firma të i... U kap ‘mat’ duke transportuar me makinë 8 emigrantë, arrestohet 55-vjeçari ... Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Aug 20, 2023 · Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net VIDEO/ Pamjet kur policia ndjek në autostradën e Vlorës, makinën e vjedhur Bum aksidentesh në korrik/ INSTAT: 165 viktima dhe të plagosur Zjarr në Dropull, përfshihen nga flakët kullotat në fshatin Likomil Aksident automobilistik në Pogradec, dy makinat përplasen me njëra-tjetrën, dërgohet në spital një prej shoferëve Balkanweb.com – News24 – Kryesore | Lajm i fundit Reportazh/ Ngjitje në malin Ararat 5137 metra, netët në tendat e mikpritësv... “Rama festoi dje shpëtimin nga burgu të Ilir Beqjes”, Berisha: 4 firma të i... U kap ‘mat’ duke transportuar me makinë 8 emigrantë, arrestohet 55-vjeçari ...Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Arrestimi i ish-zv.ministrit të Shëndetësisë për koncesionin e sterilizimit, Klodiana Lala: Këta mjekët që reagojnë si koshi pas të vjelave më bëjnë me dhimbje koke! Aug 17, 2023spirited showtimes near west wind glendale 9 drive inKosova Shqipëria Maqedonia Rubrikat ora 01:24 Lajme nga Shqipëria E diel, 20 gusht 2023 Zbulohet një “shtëpi bari” pranë Dimalit/ Policia shoqëron 5 persona, detajet e para Një banesë në të cilën kultivohej kanabis është zbuluar mbrëmjen e sotme në fshatin Pobrat, në....Aug 20, 2023 Çelsi ka qenë “mbreti” i merkatos në futbollin europian gjatë vitit të fundit, duke shpenzuar rreth 1 miliard euro për futbollistët e rinj. Por... Aksident i rëndë në Greqi/ Pas përplasjes me autobusin, automjeti shkrumbohet nga flakët! Humb jetë një person dhe plagosen 34 turistë Aug 20, 2023 Ora News - Te paret per lajmin e fundit. UEFA i përjashton tifozët e Dinamo Zagrebit nga ndeshjet në udhëtim, pas vrasjes së tifozit grek NJË DHURATË SI KJO... PËR NJË “MIK” SI AI/ Çfarë kanë dhënë dhe marrë udhëheqësit komunistë mes tyre? Virusi i "Nilit" vjen në Europë, shumica e rasteve në ItaliT I TË GJITHA LAJMET E DITËS Ekonomi Këmbimi valutor, me sa shiten e blihen monedhat e huaja sot ‘Emerging Europe’/ Bumi i ndërtimeve në Shqipëri nuk ndalet! ‘Do ketë ndëshkime drastike ligjore’! Paralajmërimi i prerë i Ramës Opinion SHQIPËRIA, KOSOVA DHE “GRUSHTI” JURIDIK I SHTETIT Analiza e Financial Times: Shqipëria është “Little Italy”.Video Lajme. Shko në kanalin tonë në Youtube. Top News -Të flasësh me Putinin... si me Hitlerin! / Presidenti polak kundër Francës dhe Gjermanisë. Top News-Mister në kozmos, astronomët ‘pa fjalë’/Një galaksi ‘xhuxhe’ po na flet! Vijnë valë radioje. Ora News - Te paret per lajmin e fundit. UEFA i përjashton tifozët e Dinamo Zagrebit nga ndeshjet në udhëtim, pas vrasjes së tifozit grek NJË DHURATË SI KJO... PËR NJË “MIK” SI AI/ Çfarë kanë dhënë dhe marrë udhëheqësit komunistë mes tyre? Virusi i "Nilit" vjen në Europë, shumica e rasteve në ItaliLajmi i Fundit Kryesore Kryesore Kryesore Politike Kurti dhe Vuçiç nesër në Athinë, mediat greke: Mesazhi i qartë që Mitsotakis i dha Ramës Bote Kryesore Kryesore Nga Lugina e Patokut u nis një ton kanabis, SPAK kërkon informacione në Turqi, Greqi dhe Mal të Zi për velierën KryesoreBalkanweb.com – News24 – Kryesore | Lajm i fundit Reportazh/ Ngjitje në malin Ararat 5137 metra, netët në tendat e mikpritësv... “Rama festoi dje shpëtimin nga burgu të Ilir Beqjes”, Berisha: 4 firma të i... U kap ‘mat’ duke transportuar me makinë 8 emigrantë, arrestohet 55-vjeçari ...Soroizmi rrezikon ta bëjë! Luçiano Boçi I kryekorruptuari i ndershëm i Republikës FOTO/ Pas Shqipërisë, Dua Lipa mbërrin në Ibiza, fotografohet duke pirë një cigare Sarri bën polemika për kalendarin e Serie A: Nuk është rastësi, skandal që kampionati nis me merkaton e hapurAug 20, 2023 · Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net Soroizmi rrezikon ta bëjë! Luçiano Boçi I kryekorruptuari i ndershëm i Republikës FOTO/ Pas Shqipërisë, Dua Lipa mbërrin në Ibiza, fotografohet duke pirë një cigare Sarri bën polemika për kalendarin e Serie A: Nuk është rastësi, skandal që kampionati nis me merkaton e hapur Gazeta Panorama, lajmet e fundit, lajmi i fundit | E përditshme e pavarur në Tiranë, Shqipëri Gazeta Panorama Botim i Panorama Group Gazeta më e madhe në Shqipëri! www.panorama.com.al për...Aug 18, 2023 · Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Megaoperacioni anti-drogë/ Mbi 7000 policë kontrolle në Krujë, Shkodër, Lezhë e Tropojë, asgjësohen mbi 24 mijë bimë kanabis Aug 20, 2023 Policia e Shtetit ka vijuar megaoperacionin policor antikanabis i koduar “FOKUSI”, kundër kultivimit të bimëve narkotike.ts porn pictures
Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.netSoroizmi rrezikon ta bëjë! Luçiano Boçi I kryekorruptuari i ndershëm i Republikës FOTO/ Pas Shqipërisë, Dua Lipa mbërrin në Ibiza, fotografohet duke pirë një cigare Sarri bën polemika për kalendarin e Serie A: Nuk është rastësi, skandal që kampionati nis me merkaton e hapurLajmi i fundit Burreli shtang Kukësin, Hallaçi teston titullarët para startit të kampionatit 19 Gusht, 2023 Promovoi Totin e Taren dhe riktheu Roberto Baxhon te Breshia, kush ishte legjenda Karlo Macone 19 Gusht, 2023 Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta trajneri rekordmen i Serisë A 19 Gusht, 2023Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ... Kombëtarja Shqiptarët lënë gjurmë në Europë, ja 5 legjionarët më të vlerësuar të javës që u mbyll Futbollistët shqiptarë që luajnë në Europë, kanë arritur të lënë… VIDEO/ De Ketelare debuton me gol në derbin e shqiptarëve në Serinë A, dy gola të Belotit nuk i mjaftojnë Romës Sharl De Ketelare ka lënë gjurmën e tij që në…Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ...Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aug 18, 2023 Vijon sot në Korçë festa e birrës Korça, një ndër festat më të mëdha që do të vijojë për 5 netë me radhë, dhe... Turistët “ia mbathën” pa paguar, Ambasada Italiane në Tiranë: Kemi shlyer faturën ndaj restorantit, sipas porosisë së Melonit Aug 18, 2023 Kategori Video Bota - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live Video • Bota Top News – Rusia hakmerret ndaj Londrës / Shpall ‘non grata’ 54 shtetas britanikë 18/08/2023 22:12Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri.Aug 18, 2023 Vijon sot në Korçë festa e birrës Korça, një ndër festat më të mëdha që do të vijojë për 5 netë me radhë, dhe... Turistët “ia mbathën” pa paguar, Ambasada Italiane në Tiranë: Kemi shlyer faturën ndaj restorantit, sipas porosisë së Melonit Aug 18, 2023 Lajmet e fundit - Zëri Kronika August 19, 2023 Dyshimet për keqpërdorim të rezervave shtetërore, fillon seanca ndaj tre të arrestuarve Ekonomia August 19, 2023 Aliu: Po investojmë në sigurinë rrugore Aktuale August 19, 2023 Gashi për të arrestuarit: Sot do të dalin para gjykatës, do të shohim çfarë fakte ka prokuroria Aktuale August 19, 2023tractor supply co trailers
Lajmi i Fundit Kryesore Kryesore Kryesore Politike Kurti dhe Vuçiç nesër në Athinë, mediat greke: Mesazhi i qartë që Mitsotakis i dha Ramës Bote Kryesore Kryesore Nga Lugina e Patokut u nis një ton kanabis, SPAK kërkon informacione në Turqi, Greqi dhe Mal të Zi për velierën KryesoreGazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. T I TË GJITHA LAJMET E DITËS Ekonomi Këmbimi valutor, me sa shiten e blihen monedhat e huaja sot ‘Emerging Europe’/ Bumi i ndërtimeve në Shqipëri nuk ndalet! ‘Do ketë ndëshkime drastike ligjore’! Paralajmërimi i prerë i Ramës Opinion SHQIPËRIA, KOSOVA DHE “GRUSHTI” JURIDIK I SHTETIT Analiza e Financial Times: Shqipëria është “Little Italy”. Zelensky vizitë në Suedi, pritet të takohet me kryeministrin dhe familjen mbretërore. Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ndodhet në Suedi, ku pritet të ... Ngrihet alarmi! Varianti i ri Covid alarmon shkencëtarët: Virusi pritet të shkaktojë një valë të re infeksioni. Lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare trajneri ...Lajmi i fundit Burreli shtang Kukësin, Hallaçi teston titullarët para startit të kampionatit 19 Gusht, 2023 Promovoi Totin e Taren dhe riktheu Roberto Baxhon te Breshia, kush ishte legjenda Karlo Macone 19 Gusht, 2023 Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta trajneri rekordmen i Serisë A 19 Gusht, 202316 Gusht 23:06 - www.panorama.com.al Aktuale Detajet e reja nga incidenti vdekjeprurës hedhin dyshime mbi Alec Baldwin 16 Gusht 22:53 - tvklan.al Ishte në kërkim nga SPAK për koncesionin e sterilizimit, shoqërohet në polici biznesmeni! Ja ku u kap fituesi i tenderit Pep Guardiola barazon edhe rekordin e Ancelottin